•Prima Pagina•
Bine ati venit pe forumul KillComunity
Pentru a vedea intreg forumul cat si continutul lui inregistreazate!

O zi buna!
•Prima Pagina•
Bine ati venit pe forumul KillComunity
Pentru a vedea intreg forumul cat si continutul lui inregistreazate!

O zi buna!
•Prima Pagina•
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cerere GM LifeStyle

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
LifeStyle
Membru Nou
Membru Nou
LifeStyle


Mesaje : 8
Activitate : 16
Reputatie : 0
Membru din : 15/01/2011

Cerere GM LifeStyle Empty
MesajSubiect: Cerere GM LifeStyle   Cerere GM LifeStyle EmptySam Ian 15, 2011 3:10 am

Nume si Prenume : Istrate Danut
Varsta :17
Locatie :Barlad judetu Vaslui
Profesie :elev
De ce v-am alege pe dumneavoastra ca GM : ca sa ajut la probleme servarului,intrebarile care le pun jucatori sa le respund,sunt de increde ma pricep la tot ce exista in domeniul Metin2 +is cam non-stop pe servar nu prea mati vazut pentru ca am stat sa cresc..
De ce doriti sa deveniti GM : am rabdare cu playeri,nu dau iteme la jucatori si cunosc acest domeniu...mai bine vedeti voi ce pot daca ma contactati pe messenger :P
Ati avut propriul server : da 3 servare am detinut
Aveti experienta in materie de GM : da cunosc orice comanda posibila si nu folosesc lista de coduri va pot demonstra ca cunosc orice comanda dak datii add la danut.nebunul ;) si joc metin2 de 3 ani ma pricep sa fac si clienturi de metin2 si multe altele..
Ati mai fost GM : da pe multe servare nu dau numele ca voi face reclama ;)
Cu ce ne puteti ajuta daca veti ocupa acest post : sa am grija de playeri,sa nu devina conflicte intre ei, restu vedeti voi :P
Nume caracter : LifeStyle cont jeankan ;) am dat contul deoarece trb la cannon-gmlist-la nume cand se adauga un gm depinde daca voi obtine

Respecta si vei fi Respectat
Sus In jos
steghy
Membru Nou
Membru Nou
steghy


Mesaje : 13
Activitate : 15
Reputatie : 0
Membru din : 16/01/2011

Cerere GM LifeStyle Empty
MesajSubiect: Re: Cerere GM LifeStyle   Cerere GM LifeStyle EmptyDum Ian 16, 2011 6:29 pm

LifeStyle a scris:
Nume si Prenume : Istrate Danut
Varsta :17
Locatie :Barlad judetu Vaslui
Profesie :elev
De ce v-am alege pe dumneavoastra ca GM : ca sa ajut la probleme servarului,intrebarile care le pun jucatori sa le respund,sunt de increde ma pricep la tot ce exista in domeniul Metin2 +is cam non-stop pe servar nu prea mati vazut pentru ca am stat sa cresc..
De ce doriti sa deveniti GM : am rabdare cu playeri,nu dau iteme la jucatori si cunosc acest domeniu...mai bine vedeti voi ce pot daca ma contactati pe messenger :P
Ati avut propriul server : da 3 servare am detinut
Aveti experienta in materie de GM : da cunosc orice comanda posibila si nu folosesc lista de coduri va pot demonstra ca cunosc orice comanda dak datii add la danut.nebunul ;) si joc metin2 de 3 ani ma pricep sa fac si clienturi de metin2 si multe altele..
Ati mai fost GM : da pe multe servare nu dau numele ca voi face reclama ;)
Cu ce ne puteti ajuta daca veti ocupa acest post : sa am grija de playeri,sa nu devina conflicte intre ei, restu vedeti voi :P
Nume caracter : LifeStyle cont jeankan ;) am dat contul deoarece trb la cannon-gmlist-la nume cand se adauga un gm depinde daca voi obtine

Respecta si vei fi Respectat

PRO fumoasa cerere Cerere GM LifeStyle 208316 Bafta la post ;))
Sus In jos
zαυяαѕ
Moderator
Moderator
zαυяαѕ


Mesaje : 82
Activitate : 105
Reputatie : 0
Membru din : 03/12/2010
Varsta : 29

Cerere GM LifeStyle Empty
MesajSubiect: Re: Cerere GM LifeStyle   Cerere GM LifeStyle EmptyLun Ian 17, 2011 5:38 am

A-si fi dat un Pro daca te-asi fi vazut pe server:) Scuze dar asa nu am ce sa fac .! Respins !
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cerere GM LifeStyle Empty
MesajSubiect: Re: Cerere GM LifeStyle   Cerere GM LifeStyle Empty

Sus In jos
 
Cerere GM LifeStyle
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere GM !
» CERERE GM- BY CANNAB1S
» Cerere GM DarkNew
» Cerere GM WiDown
» Cerere GM By peehS ™

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
•Prima Pagina• :: •KillComunity|Arhiva&Parteneri• :: Arhiva-
Mergi direct la:  
creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente